Header

Contact

Bel/mail direct de juiste persoon:

Dirk van de Water

Dirk van de Water

In- en verkoop consumptieaardappelen en groente

dirk@qpotato.com
+31 6 53 13 76 88

Wouter Mutsaers

Wouter Mutsaers

In- en verkoop pootaardappelen en groente

wouter@qpotato.com
+31 6 12 87 19 63

Jarco van Koulil

Jarco van Koulil

Kwaliteitsbeoordeling

jarco@qpotato.com
+31 6 10 90 54 80

Astrid Lieben

Astrid Lieben

Facturatie en exportdocumenten

astrid@qpotato.com
+31 514 533 188

Mathijs Beije

Mathijs Beije

Logistiek consumptieaardappelen en Yellow Chips

mathijs@qpotato.com / logistics@qpotato.com
+31 514 533 188

Alice van de Water

Alice van de Water

Financiële administratie

alice@qpotato.com
+ 31 514 533 188

Margreet Gijlers

Margreet Gijlers

Logistiek pootgoed en exportdocumenten

margreet@qpotato.com / logistics@qpotato.com
+31 6 27 52 74 83

Contactformulier